برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات

شبکه های مغناطیسی

یکی از قوی ترین مدل جدا کننده هایی مغناطیسی؛ میله مگنت ها می باشند بر خلاف باور عام، میله مگنت ها؛ مگنت خام نیستند، بلکه از کنار هم قرار گرفتن مگنت خام و قطعات آهنی بر اساس استانداردهای متنوع و متعدد موجودیت می یابند، نتیجه این در هم کنش مواد مغناطیسی، ایجاد یک مدار مغناطیسی فوق العاده قوی می باشد که متناسب با نیاز و درخواست مشتریان با بهترین کیفیت طراحی و تولید می شود.

جهت محافظت و فیکس نگه داشتن این سیستم از یک پوشش نازک از جنس استنلس استیل 304 استفاده شده است به علاوه این پوشش به دلیل ماهیت متالوژیکی مزیت استفاده در محیط های مرطوب ،مواد غذایی ،کاربرد های بهداشتی، انواع مختلفی از سیالات (به غیر از محلول های اسیدی ، قلیایی و ترکیبات سدیم کلراید) و ... را دارا می باشد.

از آنجایی که به کارگیری میله مغناطیسی در شبکه مغناطیسی سبب ایجاد یک میدان مغناطیسی قوی تر می باشد این سیستم مورد استقبال زیادی قرارگرفته است. هر میله مغناطیسی بر روی میله مگنت مجاور خود اثر گذاشته ، در صورت چیدمان اصولی و درست فوران، مغناطیسی از یک میله خارج و به میله مجاور وارد می شود بدین سبب چگالی شار مغناطیسی بین میله مگنت ها تقویت شده و موجب ایجاد دام و تله مغناطیسی برای مواد آهنی مزاحم می شود.

تیم کاسپین مغناطیس توانایی ساخت شبکه های مغناطیسی در ابعاد مورد نیاز مشتریان گرامی را دارا می باشد. یکی از موارد استفاده وسیع چنین شبکه هایی در هاپر ورودی دستگاه تزریق پلاستیک می باشد و به طور کلی هر جایی که نیاز باشد ناخالصی آهنی مواد تحت فرآیند جدا شود از این محصول می توان کمک گرفت.

دانه بندی و سایز مواد ، رطوبت ،چسبندگی،حجم ناخالصی آهنی و... از فاکتور های بسیار مهم در طراحی این شبکه هاست.

شرکت کاسپین مغناطیس ایرانیان توانی تولید چنین شبکه هایی در رنج وسیع قدرت گیرایی را دارد. (3000 – 11800 گوس) ، از لحاظ جنس مگنت به کار رفته به دو دسته کلی تقسیم می شوند؛

1-شبکه های پرقدرت نئودیمیمی(Nd 6000-11800 Gs): از آنجایی که مگنت نئودیمیم از شدت میدان بسیار بیشتری برخوردار هست لذا شبکه های ساخته شده با این مگنت ضریب اطمینان بالاتری دارند و راندمان و خروجی کار بسیار رضایت بخش است. اما به علت جنس مگنت به کار رفته هزینه تمام شده بیشتری نسبت به شبکه های فریتی دارند البته این هزینه در مقابل فواید و کیفیت این محصول ناچیز است و طی مدت کوتاهی استفاده بر می گردد.

2-شبکه های ساخته شده با مگنت سرامیکی (Fe 3000 GS): قدرت جاذبه قابل قبول و مناسب، تحمل دمایی بالا و قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه از مزایای این شبکه هاست . لازم به ذکر است که تفاوت این دسته تنها در شدت میدان مغناطیسی است و از لحاظ ظاهری کاملا مشابه گروه بالاست.

در مقایسه بین شبکه های سرامیکی مرسوم بازار (لوله های برنجی و تمسه آهنی) و شبکه سرامیکی ایران مگنت می توان به این نکات اشاره نمود.

-          قدرت گیرایی دوچندان به علت به کارگیری مگنت سرامیکی استوانه ای بدون سوراخ و بزرگتر

-          پاکسازی و تمیز کاری آسان به دلیل استفاده از تکنولوژی میله مگنت

-          استحکام بدنه بسیار بالاتر(بدنه استیل304) از لحاظ سایش ، رطوبت و ضربه

-          عدم انباشت و دپو مواد پشت شبکه های طراحی شده با میله مگنت

*********************************************************************************************************

نحوه عملکرد شبکه nd مدل خشاب دار در فیلم زیر به تصویر کشیده شده است. از ویژگی های این محصول می توان به قدرت جاذبه عالی و تمیزکاری بسیار راحت اشاره نمود.

.

.

.

شبکه نیودیمیوم ثابت با ابعاد 40*40 ---شدت میدان 11800-12000 گوس

.

.

.

شبکه سرامیکی ثابت به ابعاد 30*30 به همراه میله بار شکن-- 3000 گوسی

ادامه مطلبShow less

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم