برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پرداخت و ارسال

رویه های پرداخت و ارسال کالا در ایران مگنت

در این صفحه شرایط ارسال بر حسب حامل مورد نظر شما توضیح داده شده است."لطفا قبل از انتخاب حامل مطالعه بفرمایید"

deliv.png

تنوع بالای روش هایی که سفارش را به دستتان می رسانیم


1 پرداخت آنلاین پست پیشتاز

با انتخاب این حامل مرسوله شما توسط باجه پستی به صورت پیشتاز ارسال و در هر نقطه ای از کشور میتوانید این حامل را انتخاب کنید.زمان حدودی دریافت کالا در این روش 2 الی 3 روز کاری بعد از ثبت سفارش می باشد.

2 پرداخت آنلاین پست سفارشی

با انتخاب این حامل مرسوله شما توسط باجه پستی به صورت سفارشی ارسال و در هر نقطه ای از کشور میتوانید این حامل را انتخاب کنید.زمان حدودی دریافت کالا در این روش 4 الی7 روز کاری بعد از ثبت سفارش می باشد.

3 پراخت آنلاین تیپاکس

ارسال توسط شرکت تیپاکس صورت گرفته و هزینه ارسال بصورت پس کرایه از مشتریان دریافت میگردد.(هزینه ارسال بسته به وزن مرسوله و ارزش تعیین می گردد) در این روش هزینه ارسال بطور معمول حدود 30.000 تا 60.000 تومان می باشد.زمان دریافت سفارش در این روش در مراکز استان ها حدود یک الی دو روز کاری بعد از ثبت سفارش و شهرهای راه دور حدود 3 روز کاری می باشد.

دقت کنید شهر شما در منطقه تحت پوشش تیپاکس باشد.

4 الوپیک(پیک موتوری فقط داخل شهر تهران)

ارسال توسط اپلیکیشن الوپیک مخصوص شهر تهران،هزینه این روش بصورت پس کرایه و تعیین شده توسط برنامه الوپیک می باشد.زمان دریافت کالا در این روش حداکثر حدود 2 الی 3 ساعت بعد از نهایی کردن سفارش در زمان فعالیت فروشگاه میباشد.البته ممکن است بسته به نوع سفارش و مسافت به کمتر از یکساعت نیز برسد.

5 باربری ویژه مرسولات سنگین بین شهری

این روش شامل هزینه ارسال از فروشگاه ایران مگنت تا باربری به مبلغ 70000 تومان می باشد که بصورت پس کرایه همراه با کرایه باربری از مشتری دریافت میگردد.

پیشنهاد ما برای مرسولات سنگین استفاده از این گزینه می باشد.

6 پست هوایی (شرکت ماهکس)

برای مراکز استان ها پیشنهاد ما انتخاب این روش می باشد . زمان تقریبی تحویل مرسولات حدود 24 ساعت می باشد. هزینه آن نیز برای کالاهای سبک مناسب و اقتصادی می باشد حدود 70000 تومان تا یک کیلو گرم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم