برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
فیلتر محصولات

میله های مغناطیسی

میله مگنت چیست؟

یکی از قوی ترین مدل جدا کننده هایی مغناطیسی؛ میله مگنت ها می باشند بر خلاف باور عام، میله مگنت ها؛ مگنت خام نیستند، بلکه از کنار هم قرار گرفتن مگنت خام و قطعات آهنی بر اساس استانداردهای متنوع و متعدد موجودیت می یابند، نتیجه این در هم کنش مواد مغناطیسی، ایجاد یک مدار مغناطیسی فوق العاده قوی می باشد که متناسب با نیاز و درخواست مشتریان با بهترین کیفیت طراحی و تولید می شود

جهت محافظت و فیکس نگه داشتن اجزای مدار مغناطیسی متشکله در میله مگنت ها از یک پوشش فلزی با دوام ونازک از جنس استنلس استیل 304 استفاده شده است که این پوشش فلزی به دلیل ماهیت متالوژیکی امکان استفاده از میله مگنت در محیط های مرطوب و عاری از میکروب ،شامل انواع مواد غذایی را فراهم می سازد. همچنین پوشش مذکور، قابلیت استفاده ازمیله مگنت در انواع  سیالات (به غیر از محلول های اسیدی ، قلیایی و ترکیبات سدیم کلراید) و ... را میسرمی کند.

       

اما مهمترین نکات در خرید میله مغناطیسی :

استفاده از مگنت با کیفیت استفاده از لوله استیلی با کمترین ضخامت ممکن 
استفاده از مگنتی با ابعاد مناسب جوش های ابتدا و انتهای میله (CGTAW)
تعداد گام های مغناطیسی در طول میله مقدار چگالی شار روی سطح میله

این نوع جوشکاری (CGTAW) در بالاترین سطح از نفوذ (penetration ) ،تطبیق پذیری (versatility) ، طول عمر (longevity) قرار دارد و به طور رایج جهت اتصال قطعات بسیار نازک stainless steel کاربرد دارد ،ایران مگنت با بهره گیری از تجربیات و دانش روز دنیا به تکنیکی دست پیدا کرده تا بدون ایجاد آسیب گرمایی دو قطعه با نفوذ بالا (full penetration) و بدون ایجاد هر گونه تخلخل به یکدیگر متصل شوند.

شاخصه اصلی میله مگنت ها

مزیت بسیار ویژه این محصول ، شدت میدان مغناطیسی زیادی است که در سرتاسر بدنه جانبی میله مگنت ایجاد شده ولی یک نکته بسیار مهم اینجاست که اگر از ابتدای میله به سمت انتهای آن حرکت کنیم به نقاطی برمی خوریم که ماکزیمم شدت میدان مغناطیسی را دارند .

شرکت کاسپین مغناطیس ایرانیان (ایران مگنت) ظرفیت طراحی، ساخت میله مگنت با قطرهای 22 و32 MM در طول های متفاوت 8 الی 100 سانتی متر با شدت میدان های مغناطیسی متفاوت حد اکثر تا 12000 گاوس، متناسب با نیاز مشتریان گرامی را دارا می باشد.

پیشنهاد تیم ما جهت تهیه مناسب ترین میله مگنت برای استفاده

1-برقراری مشاوره تلفنی با کارشناسان مربوطه و گفت و گو در خصوص نوع مواد تحت فرایند مجموعه تولیدی خود و توصیف دقیق مشکلات خط تولید واحد تولیدی مربوطه

2- تهیه گزارش تصویری از خط تولید و نمایش دقیق مکانی که در نظر دارید میله مگنت را در آن استفاده نمایید

3- ترجیحا و به دلایل ذیل از میله مگنت خام و بدون فرم یا قاب استفاده نکنید.

اولا حدود 16 میلیمتر از سر های هر میله مگنت به دلیل ضعف میدان، نقاط کور مغناطیسی محسوب می شوند که باید به هر شکل این مناطق حذف شود.

ثانیا میله مگنت ها به دلیل برخورداری از مدار مغناطیسی فوق قوی به شدت توسط قطعات آهنی مدار تولید جذب می شوند که این امر ممکن است باعث خرد شدن آهن ربا های میله مگنت و تضعیف و تخریب خاصیت مغناطیسی میله مگنت شود.

ثالثا فیکس کردن و چیدمان میله مگنت ها، تعیین فاصله موثر بین آنها با دانه بندی، چگالی، حجم ، غلظت و...مواد تحت فرایند رابطه مستقیم دارد که تشخیص آن در محیط آزمایشگاهی با تجهیزات پیشرفته میسر می شود.

تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت کاسپین مغناطیس ایرانیان با مستندات و تست رپورت ها با دقیق ترین ابزار اندازه گیری خدمت مشتریان ارائه می شود از آنجایی که سازندگان زیادی با ارائه محصولات بی کیفیت و فاقد شدت میدان های اظهار شده سعی در ایجاد بازاری غیر قابل اطمینان دارند لذا تیم کاسپین مغناطیس آماده ارائه مستندات مربوطه خدمت مشتریان گرامی می باشد.

در این کلیپ کوتاه شاهد بررسی دو نمونه میله مگنت وارداتی و تولیدی کاسپین مغناطیس می باشید.

ادامه مطلبShow less

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم