برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شیشه پاک کن آهنربایی 30-3 میل(قابلیت تنظیم فاصله مگنت)

نام تجاری : ایران مگنت

ویژگی های محصول

شیشه پاک کن مغناطیسی مدل جدید محصول جدید ایران مگنت

با این محصول دیگر نگران تمیز کردن شیشه های منزل یا محل کارتان نباشید، کافیست بتوانید قسمت دوم شیشه پاک کن را در طرف دیگر شیشه قرار دهید و دو سمت را با اسپری کاملا خیس کنید. مطابق کلیپی که در ادامه همین پست گذاشته شده است با کیفیتی بسیار مطلوب و رضایت بخش می توانید آلودگی ها را پاک کنید.

مدل جدید شیشه پاک کن مغناطیسی با قابلیت تنظیم فاصله مگنت جهت استفاده در شیشه با ضخامت های مختلف از 3 میل تک جداره تا 30 میل دو جداره ضخیم

جنس بدنه بسیار با کیفیت abs

نوع مگنت های استفاده شده از جنس نئودیمیوم بوده که فوق العاده قوی می باشد

قابلیت تنظیم حالت متناسب با ضخامت شیشه های شما (6 حالته) 

دارای دو سری پد و تیغه های یدکی (جمعا 4 تیغه)

تمیز کنندگی فوق العاده عالی

مزیت ویژه نسبت به سایز نمونه ها این اینکه هم در تک جداره و هم در دو جداره میتوان استفاده کرد.

ضخامت کل محصول 9 سانت می باشد ضخامت قسمتی که بیرون پنجره قرار می گیرد 21 میلی متر و قسمت داخلی (دارای قسمت دارای درجه تنظیم)  70 میلی متر می باشد.

ناخالص 975gr و خالص 850gr

1,980,000 تومان (بدون مالیات)
موجود است 1 قلم
کالاهای مرتبط
توضیحات

راهنمای تعیین ضخامت شیشه

نحوه استفاده از محصول

شیشه پاک کن مغناطیسی چیست؟

یک شیشه پاک کن مغناطیسی به منظور تمیز کردن هر دو طرف پنجره به طور همزمان مورد استفاده قرار میگیرد  که در ساخت آن از آهنربا های نئودیمیوم (سوپر مگنت ها) استفاده شده است. این دستگاه از دو قسمت تشکیل شده است که هر قسمت دارای پد های تمیز کننده و تیغه لاستیکی است. یک قسمت از داخل و قسمت دیگر از بیرون. آهنرباها این امکان را میدهند که دو قسمت بصورت همزمان دوطرف شیشه را به خوبی تمیز کنند.

شیشه پاک کن های مغناطیسی چگونه کار می کنند؟

با حرکت دادن قسمت داخلی قسمت بیرونی آنرا همراهی خواهد کرد. قسمتی که در بیرون قرار میگیرد دارای یک رشته طناب گونه است تا ایمنی کار بالا برود بطوریکه به هر دلیلی قسمت دوم از سطح شیشه جدا شد قابل کنترل باشد.

راهنمای گام به گام استفاده از یک پاک کننده مغناطیسی

1- محلولی حاوی آب و چند قطره مایع ظرفشویی (جهت کاهش اصطکاک) آماده کنید. دستگاه را از بسته بندی خارج کنید و سپس دو قسمت را با دقت از هم جدا کنید. 

2- در صورت کوتاه بودن ریسمان ایمنی (بسته به ابعاد پنجره) مقداری به آن اضافه نمایید تا قسمت بیرونی بتواند با آزادی عمل کامل قسمت داخلی را از بیرون همراهی نماید.

3-به حدی که محلول که قسمت اول آماده کرده اید شره کند هر دو سمت داخلی و بیرونی  شیشه را با اسپری آب پاش یا اسپری سم پاش که برد و قدرت پوش بهتری دارد به خوبی پوش دهید.

4- در این مرحله دو قسمت شیشه پاک کن را به آرامی از داخل و بیرون به هم نزدیک کنید. برای اینکه از ایجاد رگه جلوگیری کنید می بایست در تمیز کردن از یک الگو پیروی کنید که در اینجا مطابق کلیپ زیر حرکت در قالب حرف S پیشنهاد میشود . به طور مثال از گوشه بالای سمت راست پنجره به سمت گوشه چپ حرکت کرده و موقعی که به انتها میرسید بدون اینکه شیشه پاک کن را جدا کنید ادامه مسیر به سمت لاین زیری خواهید داشت و همینطور ادامه تا به گوشه پایینی می رسید.

5- در انتهای کار دو قسمت بیرون و داخل را با احتیاط از سطح شیشه جدا و پدها و تیغه لاستیکی آنرا شسته و دستگاه را خشک نمایید.

نکته حائز اهمیت اینکه این دستگاه با دو سه مرتبه تمرین کاملا توسط مصرف کننده قلقگیری شده و به راحتی هر چه تمام تر می تواند از آن استفاده نماید.

مزایا  پاک کننده های مغناطیسی پنجره

مزایا:

             1- ایمنی : پاک کننده های مغناطیسی پنجره به شما این امکان را می دهند که بیرون پنجره های خود را از داخل خانه تمیز کنید. این کار نیاز به نردبان یا خم شدن به بیرون از پنجره را از بین می برد و تمیز کردن پنجره را ایمن تر می کند.

              2-  کارایی: از آنجایی که شیشه پاک کن های مغناطیسی هر دو طرف پنجره را به طور همزمان تمیز می کنند، می توانند زمان تمیز کردن پنجره را به نصف کاهش دهند.

              3-  دسترسی: پاک کننده های مغناطیسی پنجره می توانند به پنجره هایی برسند که  تمیز کردن آنها دشوار یا غیرممکن است، مانند پنجره ها در طبقات بالا 

 محصولی درجه یک ساخت چین 

واردات مستقیم و بدون واسطه توسط شرکت کاسپین مغناطیس ایرانیان

♦ نکته مهم اینکه به خاطر داشتن پدهای تمیز کننده بیشتر این مدل نسبت به سایر مدل های موجود،  اصطکاک بیشتری با سطح شیشه وجود خواهد داشت پس برای حرکت راحت تر روی شیشه مقداری محلول شوینده یا شیشه پاک کن را در ظرفی ریخته و بگذارید پد ها کاملا به محلول آغشته و سپس از آن استفاده کنید.

♦ بعد از قرار دادن دستگاه روی شیشه با توجه به ضخامت شیشه درجه آنرا تنظیم نمایید. توجه کنید به هیچ وجه بعد از اضافه کردن درجه آنرا کم نکنید بعد از اتمام کار و برداشتن دو قسمت دستکاه از روی شیشه درجه به طور خودکار به کمترین حالت خود کاهش می یابد.

اکیدا از انبردست و یا دم باریک و امثال اینها برای کم و زیاد کردن درجه استفاده نکنید.

جزئیات محصول
پرسش و پاسخ (0)
برچسب های محصول

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم