برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

نوار نقاله مغناطیسی

نام تجاری : ایران مگنت
خانه

ویژگی های محصول

مزایا:سریع، ایمن، صرفه جویی در فضای کاری، صرفه جویی در وقت و انرژی و نیروی انسانی، هدایت پیوسته ذرات و قطعات آهنی به صورت عمودی یا شیبدار.

0 تومان (بدون مالیات)
موجود است 4 قلم
توضیحات

مزایا:سریع، ایمن، صرفه جویی در فضای کاری، صرفه جویی در وقت و انرژی و نیروی انسانی، هدایت پیوسته ذرات و قطعات آهنی به صورت عمودی یا شیبدار.

نوار نقاله های مغناطیسی یک دستگاه فوق العاده برای جابجایی و بالابردن ذرات آهنی از قبیل: قطعات و ذرات آهنی، خرده و تکه های قراضه، واشر، پیچ و مهره و ... بدون نیاز به نیروی انسانی می باشد. در این دستگاه قطعات در وسط نوار نقاله یعنی جایی که میدان مغناطیسی دقیقا در آنجا متمرکز است جذب و منتقل می شوند و نیازی به ریل و تمیز کننده جانبی ندارد. مواد مغناطیسی بر اساس نوع نیاز مشتریان توسط واحد طراحی و مهندسی طراحی می شود.

نوارهای مغناطیسی کم پروفیل
این مدل از دستگاه ها برای مکان هایی که محدودیت فضایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه با ابعاد کوچک به راحتی زیر قالب ها و شارژ و شارژ ماشین های تولیدی قرار می گیرند و خرده قراضه، گلوله، ساچمه و ذرات کوچک را با سرعت و بدون ریختن و جداشدن جابچا می نماید.
این دستگاه در پانچ ها و آسیاب های بدون مرکز عملیات قالب گیری، نیز کاربرد دارد.
قدرت مغناطیسی
این دستگاه می تواند در انتقال و جابجایی قطعات ساخته یا نیمه ساخته حتی در مسیر کاملا شیبدار و عمودی مورد استفاده قرار گیرد.
نیروی مغناطیسی ثابت و بسیار قدرتمند با نگهدارنگی بالا قطعات و ذرات آهنی را به صورت کاملا ایمن با سرعت بسیار بالا جابجا می نماید.
این دستگاه صرفه جویی شما در وقت و انرژی و نیروی انسانی را تضمین می کند.
این دستگاه با اطمینان و ضریب ایمنی بسیار بالا می تواند قطعات مورد نظر شما را بدون لغزش انتقال دهد. این روش انتقال از آسیب دیدن قطعه یا قطعات رنگ شده ناشی از برخورد لبه های تیز به یکدیگر جلوگیری می نماید. این دستگاه حتی مادامی که تسمه حرکت می کند یا متوقف است قطعات در حالت جذب نگه می دارد.
از محاسن این دستگاه بی صدا کار کردن آن است.

طراحی منحصر برای حل مسائل خاص
شرکت می تواند بر اساس نیاز شما نوارهای مغناطیسی به صورت چند گانه طراحی نماید و با در نظر گرفتن شرایط
محیطی، نوع نیاز شما، مسائل اقتصادی و ... دقیقا منطبق با مشکل شما بهترین راه حل ها را در اختیار شما قرار می دهد.
استفاده از نوار نقاله های مغناطیسی می تواند باعث افزایش تولید و در نتیجه بالا رفتن راندمان و بهره وری در کارخانه شما گردد.
این دستگاه ها صرفه جویی در وقت و انرژی و نیروی انسانی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

 

 

 

 

 

 

پرسش و پاسخ (0)

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم