برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جزئیات ارسال

جزئیات ارسال سفارش در ایران مگنت

ارسال توسط پیک در تهران، تیپاکس ، باربری و اتوبوس رانی  برای شهرستان امکان پذیر می باشد.

deliv.png

جزئیات ارسال سفارش در ایران مگنت


1- بدلیل اینکه آهنربا کالایی فوق العاده حساس به ضربه می باشد از شرایط بسته بندی خاصی نیز برخوردار است.همکاران ما در قسمت ارسال با بسته بندی بسیار ایمن و ضد ضربه کالا را تحویل حامل های پستی قرار می دهند.

2- مشتریان عزیز در مورد انتخاب نحوه ارسال سفارش دقت کنند در صورتی کالاهای سفارش داده شده از وزن حدود 5 کیلوگرم بیشتر شد پیشنهاد ما برای اینکه کالا با حداقل جابجایی و عدم تخلیه و بارگیری چند باره مواجه شود گزینه باربری را انتخاب نمایند. 

3- دقت نمایید اگر آهنربای سایز بزرگ در صورتحساب شما بوده، احتیاط های لازم را در هنگام استفاده در نظر داشته باشید.

4- تمامی محصولات این فروشگاه با کیفیت ذکر شده برای هر محصول خدمت مشتریان عرضه می گردد, چنانچه شما مشتری گرامی بین کالای دریافتی و کیفیت ذکر شده در سایت تناقضی مشاهده نمودید, وجه دریافتی تمام و کمال عودت داده خواهد شد.             

5- آهنربا یک سرامیک مهندسی به حساب می آید و خواص آن شدیدا متاثر از فضای بکار گیری آن است. به دلیل عدم اطلاع از تاریخچه کاربری آهنربا در زمان مالکیت مشتری و همچنین وجود نمونه های بی کیفیت متفرقه که در ظاهر هیچ تفاوتی با محصولات ایران مگنت ندارند از جمله دلایل اصلی عدم وجود مرجوعی می باشد.

پیگیری سفارش

نکات بسیار مهم

  • آهنربای نئودیوم، محصولی است که به علت برخورداری از پارامتر ویژه ای چون چگالی شار مغناطیسی از شرایط خاصی برای نگه داری برخوردار است .شرایطی نظیر دمای کاری، تنش مکانیکی، جریان الکتریکی، عوامل مغناطیسی خارجی این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد به گونه ای که علی رغم عدم تغییرات ظاهری می تواند در ماهیت مغناطیسی محصول تغييرات ذکر شده را حاصل کند و تشخیص این تغییرات فرایند سخت و پیچیده ای دارد و مستلزم صرف وقت و هزینه هست.

  • فروشگاه ایران مگنت در قبال سلامت فیزیکی کالا و کیفیت محصول مطابق استاندارد های درج شده در مشخصات محصول خود را متعهد و پاسخگو می داند. لازم به ذکر است در صورتی که محصول خریداری شده با مشخصات درج شده در صفحه محصول مغایرت داشته باشد، ایشان می توانند محصول را مرجوع نمایند و فروشگاه با احترامات کامل پاسخگو خواهد بود و پس از بررسی و کارشناسی محصول و تایید مغایرت و سلامت فیزیکی آن در وهله اول کالای جایگزین و در صورت عدم موجودی، عودت وجه به طور کامل انجام خواهد شد.

صفحه اصلی

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم