برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

گونیای مغناطیسی 45 درجه

مرجع:
نام تجاری : ایران مگنت
خانه
0 تومان (بدون مالیات)

ویژگی های محصول

گونیای مغناطیسی ایده آل برای استفاده به عنوان نگهدارنده و موقعیت در جوشکاری ، لحیم کاری ، علامت گذاری ، نصب لوله.

بیشتر بخوانید
ناموجود
توضیحات

- ایده آل برای استفاده به عنوان نگهدارنده و موقعیت در جوشکاری ، لحیم کاری ، علامت گذاری ، نصب لوله.

- می توان به عنوان نگهدارنده دو طرفه برای جوشکاری و کار مونتاژ استفاده کرد.

- این آهنربا جوشکاری به گونه ای طراحی شده است که به عنوان یک دست اضافی کار می کند ، نگه داشتن سریع و دقیق هر شیء آهنی را امکان پذیر می کند.

پرسش و پاسخ (4)
Rated 3.70 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

چندین سال پیش یک شرکت ایرانی با وارد کردن گونیاهای مغناطیسی از شرکت های چینی اقدام به ثبت این محصول به نام خود کرده است حتی نام اختصاصی محصول چینی که در بالای گونیا چاپ شده را نیز حذف نکرده است !!!!! چنین ادعانامه ای نه تنها بی اعتبار است بلکه ممکن است قابلیت پیگرد قضایی هم داشته باشد زیرا محصول وارداتی به هیچ عنوان قابلیت ثبت اختراع را ندارد و بنا بر مواد ثبت اختراع هر موضوعی که برای ثبت اختراع فرستاده می شود در هیچ جای دنیا نباید پیش از آن افشا شده باشد. واقعا جای تاسف است که به جای کار و تلاش درست ، محصول شرکت های خارجی و چینی را که حتی یک پیچش را در ایران هم سرهم نکرده اند به عنوان اختراع به نام خود جا بزنند.فقط در یک صورت می توانیم بگوییم این حرف درست نیست که آن شرکت چینی طرح و محصول این شرکت ایرانی را به سرقت برده باشد به نحوی که ابعاد و اندازه و رنگ و چاپ روی گونیا و حتی اتصالات گونیا را دقیقا از این شرکت ایرانی کپی کرده باشد!!!!! البته چنین احتمالی به جوک شبیه است.

Was this comment useful to you? Yes No

خدمت آن دوستی که خود را مخترع این گونیا معرفی کرده اند عرض می کنم این گونیا سال هاست در دنیا اختراع شده و به ثبت رسیده است و کپی کردن از یک نمونه خارجی و ثبت آن در ایران حداقل از نظر اخلاقی درست نیست در ضمن دهها نمونه گونیا شبیه این گونیا در اینترنت قابل مشاهده است که واضح است آنها از این دوست مدعی کپی نکرده اند بلکه ایشان از آنها کپی کرده اند.برای اطلاع این دوست عزیز عرض می کنم طرحی قابل پیگیری مالکیت معنوی و حقوقی است که عینا با طرح مورد بحث از نظر اندازه و جزییات یکی باشد نه صرفا شباهت داشته باشند.

Was this comment useful to you? Yes No

پاسخ به نظر دوست عزیز هشدار جدی

با سلام و آرزوی توفیق<br /> با تشکر از حسن انتخاب شما،<br /> نمونه ای که به زودی در فروشگاه موجود خواهد شد محصول وارداتی بوده و فروشگاه ایران مگنت به نمایندکی از شرکت مهندسی کاسپین مغناطیس ایرانیان که وارد کننده این کالا می باشد به عنوان فروشنده و پخش کننده این کالا در ایران خواهد بود.<br /> محصول 100 در100 وارداتی و ما هم حقوق سازنده آن را محفوظ نگه می داریم و اقدام به تولید نخواهیم کرد.<br /> در پرتو ایزد پر مهر یزدان شاد و خرم باشید<br /> یا علی

Was this comment useful to you? Yes No

هشدار جدی!

این گونیا دارای گواهی ثبت اختراع انحصاری در ایران است و در صورت فروش توسط فروشگاه شما به شدت برخورد قضایی خواهد شد و خسارت سنگینی متوجه شما میگردد . کسانی که در بازار میفروشند از مخترع اجازه کتبی دارند.

Was this comment useful to you? Yes No

صفحه اصلی

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم